23 września 2015

Rajdy Konne w Jantarze

Wybierając się nad polskie morze można by rzec, iż będzie się jedynie odpoczywało na gorących piaskach przy relaksującym odgłosie rozbijających się fal Bałtyku o brzeg. Jednak spośród szerokiej oferty atrakcji jakie proponują nadmorskie popularne miejscowości zawsze znajdzie się coś, aby zapełnić wolny czas. Jedną z najbardziej ciekawych i zaskakujących form aktywności są rajdy konne odbywające się w Jantarze. Tak jak ważnym aspektem przy wyborze miejsca urlopu są noclegi tak samo i atrakcje. Wiele obiektów oferujących miejsca noclegowe w Jantarze nawiązuje współprace z firmami, które zajmują się organizacją czasu, dzięki czemu obiekt dostaje rabaty i zniżki dla swoich gości.

Rajdy odbywają się na Mierzei Wiślanej, która jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki konnej. Przepiękne lasy, długie piaszczyste plaże, to tylko jedne z nielicznych atutów, jakie sprzyjają tej formie aktywnego wypoczynku. Podczas wyścigów podziwiać można niesamowity krajobraz wybrzeża. Zachodzące słońce, woda rozbijająca się od uderzeń kopyt, ciepłe, przyjemne powietrze oraz niesamowite emocje jakie towarzyszą przy jeździe sprawią iż to będzie jeden z najpiękniejszych chwil w życiu. Podczas wyprawy trwającej około 7-8 godzin co jakiś czas nakazane są postoje po to, aby wykąpać się w morzu, poleżeć na plaży czy zorganizować ognisko z pieczoną kiełbaską. Całodzienna podróż konna to gwarancja dobrej zabawy, śmiechu i pozytywnej energii dla wszystkich pasjonatów tego sportu. Oprócz rajdów istnieje również możliwość spokojnej nauki jazdy zarówno na specjalnie wyznaczonym do tego miejscu jak i po Mierzei Wiślanej.  

4 thoughts on “Rajdy Konne w Jantarze”

  1. kleopatra44

    Bardzo fajny sposób na spędzenie popołudnia. W przyszłym roku razem z rodziną planujemy wybrać się właśnie do tego miejsca i na pewno wybierzemy się na rajdy konne.

  2. Ell

    w pobliżu Jantaru konie można spotkać nawet na plaży – kiedyś podczas wieczornego spaceru szkółka konna miała przejazd, widok niesamowity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>